Přidejte se k nám

Proč bych měl být členem

Jsme parta lidí se zájmem o lezení a související aktivity. V našich řadách jsou výborní lezci, kteří mají za sebou mimořádné výkony, začátečníci i rekreační lezci, kteří mají rádi život s cinkáním karabin.

Členové se potkávají ve skalách, přes zimu na umělé stěně a na řadě tradičních i nahodilých společensko sportovních akcích.

 

Klub poskytuje svým členům zázemí ve formě půjčovny lezeckého a outdoorového vybavení, knihovny průvodců a horolezecké literatury a zajištění potřebných dokumentů (průkazy ČHS, pojištění atd).

Dle zájmu klub pořádá Horoškolu. Je to seriál teoretických a praktických kurzů zaměřených na zvládnutí práce s lezeckým vybavením, základy pohybu v lezeckých terénech a další potřebné znalosti a dovednosti. Horoškola je zakončena několikadenním soustředěním ve Vysokých Tatrách.

Co budu potřebovat

Abyste se stali členem klubu, budete muset vyplnit přihlášku, uhradit členský příspěvek a seznámit se s pravidly našeho fungování (která jsou poměrně volná – jak bývá u horolezců zvykem 😊)

Kolik to bude stát

Členství v klubu

Jednorázový vstupní poplatek 200,-Kč

Členský roční příspěvek 400 Kč + 120 Kč (2x akce Slanění - občerstvení) = 520 Kč

Poplatek za horolezecký průkaz cca 400Kč - dle aktuální sazby ČHS (po absolvování horoškoly)

Členky oddílu na mateřské dovolené příspěvky neplatí.

V těchto částkách je zahrnuto vše, tj. práce instruktora, cena za informační a propagační materiály. Členové oddílu má zdarma zapůjčení materiálu, průvodců, map, jídlo, pití při oddílových akcích zdarma...). Naši členové platí poloviční vstupné na umělou stěnu.

Horoškola

dospělí ................ 1800 Kč
mládež do 18 let... 1000 Kč

Lezecké vybavení

Pokud nemáte vlastní vybavení, můžete v počátku využít klubovou půjčovnu a časem si pořídit vlastní vybavení dle potřeby.


Nemáte-li zkušenost s lezením a láká vás to zkusit, díky klubové podpoře budou vaše počáteční náklady minimální.