top of page

Přidejte se k nám

Proč bych měl být členem

Jsme parta lidí se zájmem o lezení a související aktivity. V našich řadách jsou výborní lezci, kteří mají za sebou mimořádné výkony, začátečníci i rekreační lezci, kteří mají rádi život s cinkáním karabin.

Členové se potkávají ve skalách, přes zimu na umělé stěně a na řadě tradičních i nahodilých společensko sportovních akcích.

 

Klub poskytuje svým členům zázemí ve formě půjčovny lezeckého a outdoorového vybavení, knihovny průvodců a horolezecké literatury a zajištění potřebných dokumentů (průkazy ČHS, pojištění atd).

Dle zájmu klub pořádá Horoškolu. Je to seriál teoretických a praktických kurzů zaměřených na zvládnutí práce s lezeckým vybavením, základy pohybu v lezeckých terénech a další potřebné znalosti a dovednosti. Horoškola je zakončena několikadenním soustředěním ve Vysokých Tatrách.

Co budu potřebovat

Abyste se stali členem klubu, budete muset vyplnit přihlášku, uhradit členský příspěvek a seznámit se s pravidly našeho fungování (která jsou poměrně volná – jak bývá u horolezců zvykem 😊)

Členství v klubu

Členský roční příspěvek 600 Kč

Poplatek za horolezecký průkaz dle aktuální sazby ČHS (po absolvování horoškoly - lze zařídit přímo ČHS )

Členky oddílu na mateřské dovolené příspěvky neplatí.

V těchto částkách je zahrnuto vše, tj. práce instruktora, cena za informační a propagační materiály. Členové oddílu má zdarma zapůjčení materiálu, průvodců, map, jídlo, pití při oddílových akcích zdarma...). Naši členové platí poloviční vstupné na umělou stěnu.

Lezecké vybavení

Pokud nemáte vlastní vybavení, můžete v počátku využít klubovou půjčovnu a časem si pořídit vlastní vybavení dle potřeby.


Nemáte-li zkušenost s lezením a láká vás to zkusit, díky klubové podpoře budou vaše počáteční náklady minimální.

bottom of page